به گزارش هنرآنلاین، نمایش «امشب به صرف بورش و خون»، نوشته مهدی یزدانی‌خرم و کار صابر ابر، از ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ در بلک‌باکس پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب روی صحنه خواهد رفت.

بر اساس تصمیم‌گیری گروه این اثر نمایشی، کلیه اجراهای «امشب به صرف بورش و خون» به زنده‌یاد آتیلا پسیانی، بازیگر و کارگردان فقید تئاتر ایران تقدیم می‌شود.

با توجه به فروش بلیت‌های یک‌ماه «امشب به صرف بورش و خون» و به دلیل تقاضای مخاطبان و علاقه‌مندان تئاتری برای اجرای اثر در سانس‌هایی متفاوت، پیش‌فروش سانس‌های ویژه این نمایش در سایت تیوال آغاز می‌شود.

دانشجویان رشته‌های مختلف نیز می‌توانند در «یکشنبه‌های دانشجویی» با تخفیف به تماشای این اثر نمایشی بنشینند.

صابر ابر این مونولوگ را که بر اساس رمان «نازنین» فئودور داستایوفسکی و ترجمه یلدا بیدختی شکل گرفته است، در کنار فاطمه نقوی به صحنه می‌برد.

دیگر عوامل نمایش «امشب به صرف بورش و خون» عبارتند از امیرسپهر تقی‌لو (مجری طرح)، صابر ابر (طراح صحنه)، ندا نصر (طراح لباس)، فرهاد فزونی (طراح گرافیک)، نیلوفر نقیب‌ساداتی و محمدرضا رحمتی (طراح نور)، لعیا خرامان (طراح گریم)، عرشیا باقری (طراح صدا)، فریبرز دارایی (مشاور رسانه‌ای)، استودیو این/جا (تبلیغات)، آریان امیرخان (تبلیغات مجازی)، الهام میرشفیعی و نیما سکوت (گروه کارگردانی) و محمدامین ساکی (دستیار تهیه و تولید).