به گزارش هنرآنلاین، این مرکز تئاتری از روز ۲۳ فروردین ماه میزبان نمایش «سه خواهر» به نویسندگی محمد چرم‌شیر می‌شود که با کارگردانی نگین ضیایی روی صحنه می‌رود.

محمد چرم‌شیر که در کنار نمایشنامه‌های اورجینال خود، بخش مهمی از آثار ادبی، نمایشی و سینمایی را در قالب نمایشنامه‌های اقتباسی به نگارش درآورده، در یکی از تازه‌ترین تجربه‌های خود سراغ نمایشنامه مشهور «سه خواهر» اثر آنتوان چخوف رفته است.

این نمایشنامه که به نگاهی آزاد به اثر چخوف نوشته شده، با کارگردانی نگین ضیایی روی صحنه می‌رود.

در سال‌های اخیر نمایشنامه‌هایی همانند «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری، «دیابولیک رومئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی و «مرگ و پنگوئن» کار پیام دهکردی از نوشته‌های محمد چرم‌شیر به صحنه رفته‌اند. ضمن اینکه او دو نمایشنامه مشترک با شهرام گیل‌آبادی هم داشته است.

در خلاصه داستان نمایش «سه خواهر» آمده :اتاق پذیرایی خانه پروزوروف‌ها. اتاقی بزرگ با مبلمانی مختصر. نیم‌روز است. در بیرون، آفتاب همه چیز را درخشان کرده است. خواهران پروزوروف اینجا هستند.

این اثر نمایشی از روز ۲۳ فروردین ماه اجرای خود را در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کند و تا اواخر اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۰ و سی دقیقه در این تالار روی صحنه است.