به گزارش هنرآنلاین، این نمایش به کارگردانی احسان مجیدی از روز ۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷ به روی صحنه سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان خالد اسلامبولی (وزرا سابق) می‌رود.

در خلاصه نمایش عروسکی «استخوان ماهی جادویی‌» آمده است: سارا فرزند بزرگ پادشاه و ملکه است و ۱۸ خواهر و برادر دارد. حقوق پادشاه کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد و ملکه نیز بیمار است. فرشته از سارا می‌خواهد تا با استخوان ماهی‌ای که در اختیارش هست آرزویی کند تا بر آورده شود. اما ترجیح سارا چیز دیگری است...

عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده: منوچهر اکبرلو، بازیگران: الهام فرج‌پور و علی یدالهی، آهنگ‌ساز: بهنام رحیمی، طراح صحنه: علیرضا حسین‌پور، طراح لباس: پریا علی‌محمدی، طراح نور: محمدرضا شاملوفرد، شاعر: محمدرضا کوهستانی، دستیار کارگردان: حوریه شفیعی، مدیر صحنه: ایلیا مجیدی، عکاس: زهرا نصرالهی و روابط عمومی: مینا بهرامی، الهه ناظری و صغری آقایاری.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند و برای هماهنگی با شماره‌های ۰۲۱۸۸۱۰۰۶۲۳ ، ۰۲۱۸۸۱۰۰۶۲۴ و ۰۹۱۸۴۲۳۶۱۱۵ تماس بگیرند.

استخوان ماهی1

یادآوری می‌شود نمایش «استخوان ماهی جادویی‌» صبح‌ها ساعت ۱۱ ویژه مدارس و بعدازظهرها ساعت ۱۷ برای عموم اجرا می‌شود.

این نمایش شهریور و مهر سال ۱۴۰۲ در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون در بوستان لاله و پس از آن در قالب طرح تئاتر تناوبی در آبان و آذر امسال در فرهنگسرای ارسباران تهران اجرا و با استقبال مخاطبان روبرو شد.