به گزارش هنرآنلاین، سید محمد هادی هاشم‌زاده هنرمند شیرازی که این سال‌ها آثارش در جشنواره‌های تئاتر کشور مورد استقبال کارشناسان و تماشاگران قرار گرفته و جوایز بسیاری کسب کرده‌است، پس از ۶۰ اجرای موفق در شهر شیراز و کشور تونس، نمایش «اسب قاتلین» را فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۳ در تهران به صحنه می‌برد.

«اسب قاتلین»؛ عنوان نمایش برگزیده به مفهوم مطلق را در چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دست آورده و رتبه اول کارگردانی و جایزه ویژه گروهی بازیگران و بازی‌سازان را نیز از این جشنواره کسب کرده ‌است.

اسب1

این نمایش نوشته رضا گشتاسب و کاری از گروه تئاتر اردی‌بهشت شیراز است که در فضایی اکسپرسیونیستی و با رگه‌هایی از تئاتر وحشت، فضایی وهم‌آلود را در برابر تماشاگران می‌گستراند.

مریم شکری،امیر خواجه میرکی پور،فرزاد پریدار،امید رهبر، ایمان زارع، محمد حسین نعمتی، ندا محمدیان، محمد ابراهیم جنتی، نازنین ترنگ، زهرا اکبری و علیرضا اصلاحی در این نمایش بازی می‌کنند و گروه فرم و بازی‌سازان فرناز حیدری، نادیا نوذری، زهرا صادق‌پور، آیدا زارع، روژین رستمی، مبینا رضایی، تینا گندمکار، نعیم فرزام، ماهان حسن‌زاده هستند.

اسامی سایر عوامل اجرایی و اخبار تکمیلی این نمایش به‌زودی اعلام می‌شود.