به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، نامزدهای بخشهای گوناگون جشنواره رادیویی "راویان حماسه" معرفی شدند.
نادر برهانیمرند، میرطاهر مظلومی و ایوب آقاخانی داوری بخش نهایی این جشنواره را برعهده داشتند.
بر این اساس کاندیدها و نامزدهای این جشنواره در بخشهای روایتگری و نمایشهای رادیویی به شرح زیر اعلام شد:
بخش روایتگری:
کاندید
1- حسین خدادی برای روایت "نورالدین پسر ایران" البرز
2- رویا فلاحی برای روایت "شرح بینهایت" تهران
3- الناز عزیزی برای روایت "چشمهای منتظر" اردبیل
4- نگین خامسی برای روایت "نامهای برای علی" تهران
5- کامران خدابنده برای روایت "بخشهایی از کتاب دا" قزوین
بخش نمایشهای رادیویی
بازیگری زن:
کاندید:
1- خدیجه بابادی برای نمایش "بلبل خرما" خوزستان
2- مانلی حسینپور برای نمایش "فیشآباد" تهران
3- محدثه سعیدیان برای نمایش "گندم" فارس
4- معصومه نورزاد برای نمایش "باد که مینویسد" تهران
5- مینا شجاع برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
6- نازنین مهیمنی برای نمایش "سمفونی پلاک" تهران
بازیگری مرد:
کاندید:
1- احمد لشینی برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
2- بهرام سرورینژاد برای نمایش "سمفونی پلاک" تهران
3- حسن مجیدی برای نمایش "مهره گمشده" چهارمحال و بختیاری
4- شهرام مسعودی برای نمایش "فیش آباد" تهران
5- مجتبی طباطبایی برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
6- ناصر آل خمیس برای نمایش "بلبل خرما" خوزستان
نویسنده:
کاندید:
1- آرش عباسی برای نمایش "باد که مینویسد" تهران
2- باقر سروش برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
3- پیمان قریبپناه برای نمایش "سمفونی پلاک" تهران
4- سیروس همتی برای نمایش "فیشآباد" تهران
5- گوانمهر اسماعیلپور برای نمایش "چشمه عاشقان" تهران
6- مسعود آگشته برای نمایش "گرمازده" چهارمحال و بختیاری
کارگردان:
کاندید:
1- پیمان قریبپناه برای نمایش "سمفونی پلاک" تهران
2- داریوش شهبازی برای نمایش "باد که مینویسد" تهران
3- سیروس همتی برای نمایش "فیشآباد" تهران
4- شیرین سپهراد برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
5- فیروزه بنیطالبی برای نمایش "گرمازده" چهارمحال و بختیاری
تهیهکننده:
کاندید:
1- انسیه سمیعپور برای نمایش "سمفونی پلاک" تهران
2- حسن مجیدی برای نمایش "مهره گمشده" چهارمحال و بختیاری
3- سام اسحاقی برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
4- فرشاد آذرنیا برای نمایش "باد که مینویسد" تهران
5- فیروزه بنیطالبی برای نمایش "گرمازده" چهارمحال و بختیاری
نمایش برگزیده:
کاندید:
1- باد که مینویسد به کارگردانی "داریوش شهبازی" تهران
2- سمفونی پلاک به کارگردانی "پیمان قریبپناه" تهران
3- ضیافت مرغان مهاجر به کارگردانی "شیرین سپهراد" تهران
4- فیشآباد به کارگردانی "سیروس همتی" تهران
5- گرمازده به کارگردانی "فیروزه بنیطالبی" چهارمحال و بختیاری
افکتور:
کاندید:
1- علیرضا حاجیپور برای نمایش "بلبل خرما" خوزستان
2- عمار صدرینژاد برای نمایش "مهره گمشده" چهارمحال و بختیاری
3- فاطمه ربیعی برای نمایش "گرمازده" چهارمحال و بختیاری
4- محمدرضا قبادیفر برای نمایش "فیشآباد" تهران
5- نرگس موسیپور برای نمایش "باد که مینویسد" تهران
صدابردار:
کاندید:
1- رضا حیدری برای نمایش "گرمازده" چهارمحال و بختیاری
2- رضا محتشمی برای نمایش "باد که مینویسد" تهران
3- فرزاد شریفی برای نمایش "ضیافت مرغان مهاجر" تهران
4- فرید قهرمانپور برای نمایش "سمفونی پلاک" تهران
5- مصطفی شفیعی برای نمایش "مهره گمشده" چهارمحال و بختیاری
جشنواره رادیویی راویان حماسه به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو و به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار میشود.