به گزارش هنرآنلاین، هادی زینتی پس از سال‌ها فعالیت در زمینه نوشتن ترانه و ساختن ملودی برای اولین‌بار تجربیات خودش را در اختیار مخاطبان قرار خواهد داد.

مسترکلاس آنلاین هادی زینتی با عنوان «ساختار ترانه و ملودی موفق» روز یازدهم شهریور از ساعت ۱۵ به همت آژانس هنری «چآرت» برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای شرکت در این مسترکلاس آنلاین می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت «ایسمینار» به نشانی www. eseminar. tv مراجعه کنند. مسترکلاس آنلاین هادی زینتی با چهار سرفصل اصلی برگزار خواهد شد که عبارتند از: تفاوت مخاطب‌شناسی با مخاطب سازی، جامعه‌شناسی در کلام و روانشناسی در ملودی، معیارهای موسیقی هنری و تجاری و سوژه‌یابی و پردازش در فرم. 

این مسترکلاس سه‌ساعته شامل تشریح سرفصل‌ها، تحلیل نکات فنی و مهارتی، بررسی مثال‌های گوناگون و همچنین پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان خواهد بود. از سوی دیگر براساس اعلام برگزارکنندگان این مسترکلاس قرار است که سه هنرمند مطرح موسیقی به عنوان سخنران مهمان در این برنامه حضور داشته باشند که طی روزهای آینده اسامی آن‌ها اعلام می‌شود. همچنین به گفته مدیران آژانس هنری چآرت مسترکلاس آنلاین هادی زینتی شامل آموزش نکات اولیه نیست و بیشتر جنبه مهارتی و فنی دارد اما برای تمامی فعالان سبک‌های مختلف و همچنین مخاطبان جدی موسیقی مفید خواهد بود.