به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، دومین دوره مجازی کارگاه‌های شعر ویژه شاعران پایگاه نقد شعر به مدت دو ماه (۲۴جلسه)  برگزار می‌شود. در این دوره آموزشی محمدجواد آسمان شعر کلاسیک، سیداکبر میرجعفری شعر سپید و نیمایی و حامد عسکری ترانه و تصنیف را تدریس می‌کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از کارگاه‌های مجازی پایگاه نقد شعر تا پایان روز پانزدهم خرداد ماه  می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.reg.naghdesher.ir  برای حضور در این دوره اعلام آمادگی کنند. بر اساس این فراخوان، ثبت‌نام فقط از طریق درگاه اینترنتی صورت می‌گیرد و ملاک نام‌نویسی، ثبت‌نام و تکمیل فرم در نشانی فوق و ارسال حداقل سه شعر در «پایگاه نقد شعر» به نشانی www.naghdesher.ir است.

تکمیل فرم به تنهایی به منزله‌ ثبت‌نام نیست و کسانی که در پایگاه نقد شعر عضو نشده و اثر ارسال نکرده باشند وارد مرحله‌ بررسی نخواهند شد. به دلیل محدودیت در تعداد شرکت‌کنندگان، آثار ارسالی توسط کارشناسان پایگاه نقد شعر بررسی و تا پایان روز نوزدهم خرداد ماه از منتخبان برای حضور در دوره دعوت خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۲۲۳۹۹ داخلی ۳۰۴ تماس بگیرید.