گروه سینمایی هنرآنلاین: «نجلا ٢»، «از سرنوشت ۴»، «خوشنام» و «مسافران شهر»، چهار سریال مناسبتی تلویزیون برای رمضان ۱۴۰۱ هستند که در ساعات مختلف روی آنتن سیما می‌روند. 

به این ترتیب مجموعه «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی احمد زالی سریال ویژه شبکه یک سیما بوده که هر شب ساعت ٢٢:۰۰ روی آنتن می‌رود. حمید لولایی، هومن حاجی عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر و رابعه مدنی بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند. ​در خلاصه داستان این اثر آمده است: از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو...

همچنین مجموعه «از سرنوشت ۴» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان سریال ویژه شبکه دو سیما بوده که هر شب ساعت ٢١:۱۵ روی آنتن می‌رود. مجید واشقانی، حسین پاکدل، لیلا بلوکات، رضا داوودنژاد، ساناز سعیدی، سید مهرداد ضیایی، نگین صدق گویا، سولماز غنی، مائده طهماسبی و رضا بنفشه خواه از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند. بر اساس اخبار منتشر شده عمده‌ترین مسئله‌ای که در این فصل از این سریال دنبال می‌شود، موانع تولید داخل بر سر راه جوانان و تشویق به تولید دانش بنیان است.

فصل دوم سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی که از اول فروردین به عنوان سریال ویژه شبکه سوم سیما در نوروز پخش خود را آغاز کرده بود، تا پایان ماه رمضان نیز به پخش خود ادامه می‌دهد. حسام منظور، محیا دهقانی، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، ایوب آقاخانی، مرتضی شاه‌کرم، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشایی، هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان برخی بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند. 

مجموعه «مسافران شهر» به کارگردانی مشترک سیروس حسن پور و احمد معظمی و تهیه کنندگی پرویز امیری نیز سریال ویژه شبکه پنج در ماه رمضان بوده که هر شب ساعت ۱۹ روی آنتن سیما می‌رود. حبیب دهقان نسب، اسماعیل محرابی، ویدا جوان، آشا محرابی، شهرام قائدی، پوراندخت مهیمن، فریبا کوثری، شهرزاد کمال زاده و نسرین نکیسا از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.داستان‌های این سریال که در قالبی مبتنی‌ بر فلاش ‌بک روایت می‌شود، درباره موضوعات رمضانی است و اتفاقات آن در حد فاصل ماه رمضان و عید سعید فطر رقم می‌خورد.