به گزارش هنرآنلاین، ویژه برنامه «فرمول یک» با محوریت معرفی و تقدیر از چهره‌های مردمی سال ۱۴۰۰ از امشب (یکشنبه ۲۲ اسفندماه) روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. در همین ارتباط، تصویر چهره مردمی ۱۴۰۰ از ساعت ۱۹ امشب به صورت ویدئومپینگ روی برج آزادی و برج میلاد حک می‌شود. این تصویر تا فردا شب (۲۳ اسفند) روی برج آزادی و تا شب اول فروردین روی بدنه برج میلاد در معرض دید شهروندان و عابران قرار دارد.

برنامه تلویزیونی «فرمول یک» امشب با حضور چهره هایی چون داریوش فرضیایی، مرتضی پورعلی گنجی، زهره کودایی، مهدی یغمایی و هادی حدادی همچنین سروش صلواتیان فعال اجتماعی و گروه جهادی مشکات آغاز شده و تا ۲۵ اسفند از ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن می‌رود. این برنامه شب‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اسفند نیز از ساعت ۲۲:۱۵ در جدول پخش شبکه یک جای می‌گیرد. همچنین روز ۲۹ اسفند پخش ویژه‌برنامه از ساعت ۱۵ شروع می‌شود و تا ساعاتی پس از تحویل سال ادامه دارد.

اکبر رجبی، رقیه رحمانی، سروش صلواتیان، عباس عربی، حسنه عفراوی، امید قبادی، ثریا مطهرنیا، حسین موسوی، نقی میرزایی و شرمین نادری ۱۰ چهره‌ معرفی‌شده از سوی هیات انتخاب «فرمول یک» هستند و با استقبالی که از این طرح شده، علاوه بر آنها چهره‌های مردمی دیگری نیز در این ویژه‌برنامه معرفی خواهند شد. در سال آینده نیز «فرمول یک» به معرفی صدها چهر مردمی خواهد پرداخت.