به گزارش هنرآنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای، برنامه تلویزیونی «ماه در می‌زند» که به طراحی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد روی آنتن شبکه دو می‌رود، دوشنبه‌شب ۱۵ شهریورماه میزبان عباس کاکاوندی بازیگر سریال‌های «پایتخت»، «سرباز»، «آرام می‌گیریم» و… بود.

کاکاوندی که به همراه همسرش در این برنامه حاضر شده بود از سختی‌های شغلش و عشقی که به بازیگری دارد گفت. این بازیگر که در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری نقش فرعی داشته است در بخشی از این برنامه به اتفاقی اشاره کرد که باعث قطع عضوش شده بود.

او در این باره گفت: از لوکیشن فیلمبرداری برمی‌گشتم که یک صحنه تصادف دیدم. حدس زدم که در حتما خانواده‌ای در آن ماشین سانحه‌دیده گرفتار هستند، خواستم برای کمک بروم که یک ماشین با سرعت به من زد. خانواده سانحه‌دیده با یک سِرُم راهی خانه‌شان شدند اما من ۳۳ روز در بیمارستان بودم و بارها تحت عمل جراحی قرار گرفتم که در نهایت پزشکان مجبور شدند یک پایم را قطع کنند.

کاکاوندس در پایان خاطرنشان کرد: خیلی‌ها فکر می‌کنند بعد از این اتفاق از من حمایتی شده است اما هیچ‌کس حتی سری به من نزد. درست است که زندگی سختی دارم اما عشق به بازیگری هنوز در من وجود دارد. این روزها به بعضی جاها که دعوت به کار می‌شوم، شماره حساب می‌دهند و می‌گویند در فیلم سرمایه‌گذاری کن تا به تو نقش بدهیم!

«ماه در می‌زند» هر شب حدود ساعت ۱۹و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ روی آنتن شبکه دو می‌رود.