به گزارش هنرآنلاین، این نمایشگاه به مناسبت ایام محرم و شهادت سالار شهیدان ابا عبدالله ‌الحسین(ع) برگزار می‌گردد که شامل ۲۹ قطعه عکس از ۲۳ عکاس جوان و معاصر کشور است که از زوایای مختلف به مقوله‌ی محرم و عاشورا پرداخته‌اند. موضوعات کودک و عاشورا، آئین‌ها و نمادهای عاشورایی و تیپ‌شناسی اجتماعی مردم در عزاداری‌های عاشورایی را می‌توان به عنوان موضوع‌های غالب نمایشگاه معرفی کرد. این نمایشگاه سال ۱۳۹۵ توسط موزه گردآوری شده است و اکنون به صورت مجازی برگزار می‌گردد.

عکاس‌های این تصاویر فائزه کابلی، شاهین خسروی، بهنام یاسینی، فرزاد صفدری، مرتضی امین الرعایا، امیر کبیری، رهام اشکش، بهار خانی، مهدی نظری، سارا باقریان، رضا موری، سماء نجفی نوبر، محمدجواد وثوقی، مهدی رجبی، میلاد عبادی، سهیل قنبرزاده، مهسا کوروندی، علیرضا دولتی، حسین قاسمی، کیانوش سعادتی، رضا روحانی،  نگار طاری، مبین سمیعی می‌باشند.

نمایشگاه مجازی عکس «ردپای شیدایی» تا تاریخ ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت روزانه یک قطعه عکس در صفحه اینستاگرام موزه عکسخانه شهر بارگذاری خواهد شد.

علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند به صفحه مجازی موزه در اینستاگرام به نشانی www.instagram.com/akskhaneh_shahr مراجعه کنند.