۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ آبان
شناسه خبر: 4369  - ۱۳۹۱ دوشنبه ۹ مرداد ساعت 10:34

نمایشگاه تصویرسازی کتاب کودک در نگارخانه کوثر اصفهان

نمایشگاهی از تصویر سازی های کتاب کودک سیده حکیمه ابراهیمی، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته گرافیک تا ۱۲ مرداد ماه در نگارخانه کوثر اصفهان برپا شده است.

به گزارش هنرآنلاین، ابراهیمی، هنرمند اصفهانی گفت: در این نمایشگاه تصویرسازی ۲۲ اثر من که بیشتر با شیوه های کلاژ، گل و چاپ کار شده اند به نمایش درآمده است.

وی در ادامه افزود: آثار از لحاظ موضوعی تنوع دارند. برای نمونه از تصویرسازی داستان مترسک و چوپان تا آدم و حوا و موسی و شبان در آن دیده می شود.

ابراهیمی اظهار کرد: این دومین نمایشگاه من در اصفهان است که امیدوارم از آن استقبال شود. نمایشگاه قبلی من یک نمایشگاه گروهی در تالار فرشچیان بود و بعد از این نمایشگاه نیز هفته آینده نمایشگاه تصویرسازی من در تهران افتتاح می شود.

وی در رابطه با بازار کار تصویر سازی کودک برای هنرمندان تصریح کرد: راستش را بخواهید من خودم هنوز تا امروز ناشری برای چاپ آثارم پیدا نکرده ام اما فکر می کنم هنرمند اگر پیگیر باشد موفق می شود.

علاقه مندان می توانند تا ۱۲ مرداد ماه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعد از ظهر ها از ساعت۳۰ : ۱۶ الی۱۸:۳۰ به منظور بازدید از این نمایشگاه به نگارخانه کوثر وا قع در میدان امام (ره) جنب عالی قاپو مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/62
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: