۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ آبان
شناسه خبر: 35001  - ۱۳۹۲ جمعه ۸ شهريور ساعت 11:04
با همنوازی سامان احتشامی و بابك شهركی؛

آثاری از پرویز یاحقی منتشر می‌شود

بابك شهركی؛ نوازنده ویلون از انتشار مجموعه ای از آثار پرویز یاحقی خبر داد و گفت: این قطعات به صورت دوئت توسط من و سامان احتشامی اجرا شده است.

بابك شهركی؛ نوازنده ویلون و آهنگساز در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین، از انتشار مجموعه ای از آثار پرویز یاحقی خبر داد ودر این باره گفت: این مجموعه، اثری برای پیانو و ویلون است كه هم اكنون در مرحله ضبط به سر می برد. در این آلبوم قطعاتی از آثار استاد پرویز یاحقی را بازسازی و اجرا كرده ایم. البته تا كنون نتهای این قطعات نوشته شده و بسیاری از آنها نیز توسط ما اجرا شده است.

این آهنگساز در ادامه افزود: تمامی بخش های پیانوی مربوط به این آلبوم را سامان احتشامی اجرا كرده و بخش ویلون آن به عهده من است كه هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است و معلوم نیست چه زمانی منتشر خواهد شد اما شركت آوای باربد آن را منتشر خواهد كرد.

شهركی خاطر نشان كرد: ضبط برخی از این قطعات هنوز انجام نشده ، اما در دستور كار ما قرار دارد. از میان قطعاتی كه كار ضبط آنها به پایان رسیده می توان به "می زده شب" و "رفته از بر من" نام برد.

این آلبوم قرار است تا پایان سال 92 روانه بازار موسیقی شود. از بابك شهركی به تازگی آلبوم دیگری به نام "گلهای خرم" منتشر شده است . این آلبوم نیز به اجرای مجموعه قطعاتی از آثار استاد همایون خرم پرداخته است .

پایان پیام/43

 
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: