۱۳۹۵ جمعه ۷ آبان
شناسه خبر: 328  - ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۱ تير ساعت 10:39

˝فیلیپ هافمن˝ به ˝بازی های گرسنگی۲˝ پیوست

˝فیلیپ سیمور هافمن˝ بازیگر اسکاری، قرار داد جدید را برای پیوستن به پروژه ˝بازی های گرسنگی ۲˝ به کارگردانی ˝فرانسیس لورنس˝ امضا کرد.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسوی؛ "فرانسیس لورنس" ادامه فیلم شماره یک "بازی‌های گرسنگی" را كارگردانی می‌كند. "فیلیپ سیمور هافمن" اخیرا در بازسازی "مایك نیكولز" از نمایشنامه‌ی "مرگ دست فروش" به نوشته "آرتور میلر"  در برادروی به اتمام رسانده است.

این بازیگر و کارگردان تئاتر آمریکایی در سال 2006 برای فیلم "ترومن کاپوتی" منتخب جایزه اسکار شد. وی در بازی های گرسنگی ۲ ، نقش مغز متفکر گروه را بازی خواهد کرد.
بازی های گرسنگی فیلمی با صحنه های هیجان انگیز و جالب همراه است. در بازی های گرسنگی، بیست و چهار جوان بین دوازده تا هجده ساله تا سر حد مرگ با یکدیگر مبارزه می کنند و این مسابقه هر سال به صورت زنده در تمام نقاط کشور "پانم" پخش می‌شود. در نهایت، تنها فردی که زنده بماند، برنده مسابقه اعلام می‌شود. بازی های گرسنگی ۲، در ادامه مجموعه قبلی این فیلم است.

"بازی های گرسنگی" نام کتابی علمی - ‌تخیلی نوشته‌ی "سوزان کالینز" است که در سال ۲۰۰۸ برای خوانندگان نوجوان چاپ شد. "بازی های گرسنگی" اولین کتاب از سه ‌گانه‌ی آزمون‌های عطش به شمار می‌رود.

کارگردان این فیلم در مصاحبه ای گفت، كمپانی "لایونز گیت" ساخت این فیلم را از ماه اکتبر ( مهرماه) آغاز می کند و احتمالا فیلم تا اواخر سال ۲۰۱۳ آماده پخش می شود.

 

پایان پیام / 91
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: