۱۳۹۵ سه شنبه ۴ آبان
شناسه خبر: 31264  - ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۷ تير ساعت 16:37
یک طراح دوخت خبر داد:

مانتوهای مدرن با ایده‌های از سبزی جنگل تا آخز هفته در بازار مانتو دیده خواهد شد

طراح دوخت و لباس کشورمان گفت: من و چند تن از طراحان مطرح در عرصه پوشاک به بازتاب بسیار خوب و مثبت رنگ های شاد اعتماد و اعتقاد داریم.

آیدا ترابی طراح دوخت و لباس کشورمان به خبرنگار سرویس مد و لباس خبرگزاری هنر ایران درباره آثار های خود خبر داد و گفت: تا چند روز آینده هفت آثاره طراحی شده ام را روانه بازار مانتو و بوتیک ها خواهم کرد.

وی افزود:در طراحی هایی که تا کنون انجام داده ام از طبیعت و پیرامون زندگیم الهام گرفته بودم و در طرح هایم به صورت آشکار از این ایده ها استفاده کرده بودم و مطمئنا این سلیقه من و بعضی از متقاضیان است و این سری از طراحی ها مستثنی نخواهند بود.

ترابی همچنین مطرح کرد: به نظر من و همچنین چن تن از طراحان مطرح در عرصه پوشاک و طراحی آن شور زندگی در رنگ های روشن و شاد است که در این دوره طراحی این هفت آثار به وضوح رنگ های شاد دیده می شوند.

این طراح دوخت و لباس جوان با اشاره به مدل و رنگ آثار های خود عنوان کرد: این چند طرح که تا آخر هفته جاری روانه بازار مانتو خواهند شد با ایده گرفتن از سبزی درخت های جنگل است و البته به جز رنگ های سبز از دیگر رنگ ها مانند: زرد،قهوه ای،نارنجی و صورتی در این مانتو های مدرن به کار رفته است.

انتهای پیام/62
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: