۱۳۹۵ جمعه ۳۰ مهر
شناسه خبر: 19455  - ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۷ بهمن ساعت 10:09
گفت و گو با بازیگر˝هیس دخترها فریاد نمی زنند˝

نیما صفایی: امسال نمایشگاه عکس داریم نه جشنواره!

نیما صفایی بازیگر اصلی آخرین فیلم پوران درخشنده در گفت و گو با هنرآنلاین گفت: امسال شاهد نمایشگاه عکس هستیم نه جشنواره!

نیما صفایی بازیگر "هیس دخترها فریاد نمی زنند" در گفت‌وگو با هنرآنلاین درباره ویژگی‌های این فیلم سینمایی گفت: این معضلی که خانم درخشنده به آن در فیلمش پرداخته است در سطح بین الملل وجود دارد و به همین خاطر این فیلم تاکنون منتخب مردم شده است.

صفایی درباره اختلافات میان حوزه هنری و ارشاد و تاثیر آن بر کیفیت سی‌ویکمین جشنواره فیلم فجر گفت: هرگز اختلافات در هیچ زمینه‌ای تاثیر مثبت نخواهد گذاشت، امیدوارم بودیم در جشنواره امسال سینمادارها به تفاهم برسند و به خاطر لجبازی حوزه هنری و ارشاد به فیلم‌های سینمایی پشت نکنند تا به این واسطه جشنواره هم جذاب‌تر و با شکوه‌تر برگزار می‌شد.

این بازیگر درباره کیفیت آثار سی‌ویکمین جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: امسال به نسبت سال های گذشته فیلم‌های رسیده به جشنواره بیشتر حالت عکس‌های پیاپی دارد و قصه‌گویی در جشنواره امسال جایی ندارد.

او بهترین فیلم جشنواره سی‌ویکم را "هیس دخترها فریاد نمی‌زنند" دانست و گفت: این فیلم به معنای واقعی کلمه بیانگر سینمای واقعی است.

صفایی در پایان گفت: متاسفانه فیلم‌های امسال به حدی کسالت‌آور بود که تماشاگران بیش از اینکه راغب به پیگیری ادامه داستان باشند، خوابشان می‌برد!

انتهای پیام
 
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: