۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن - ٤/٥/١٤٣٧ - Saturday, February 13, 2016 - ساعت 5:55 صبح
آرشیو خبرنمایش کد مطلب: 16692     

جدیدترین بازیگران نمایش آروند دشت آرای چه کسانی هستند؟

اشکان صادقی، هومن کیایی، داریوش فائزی و شبنم فرشادجو بازیگرانی هستند که به تازگی به تمرینات ˝تن‌تن و راز قصر مونداس˝ به کارگردانی آروند دشت‌آرای اضافه شدند.
۱۳۹۱ سه شنبه ۱۲ دي ساعت 15:18

به گزارش هنرآنلاین، اشکان صادقی و هومن کیایی برای نقش دوپونت‌ها، داریوش فائزی و شبنم فرشادجو برای نقش پیرزن و زن جوان انتخاب شدند تا ماجراهای تن‌تن را در تماشاخانه ایرانشهر روایت کنند.

همچنین آرزو عالی و شقایق کفیلی هم دیگر بازیگرانی هستند که قرار است نقش ایرما را در این نمایش ایفا کنند. پیش از این حضور حسن معجونی، سعید چنگیزیان، سحر دولتشاهی، کاظم سیاحی، محسن حسینی و در این نمایش قطعی شده بود.

در نمایش "تن تن و راز قصر مونداس" که اولین تئاتر برگرفته شده ماجراهای تن‌تن است، محمد چرمشیر؛ نویسنده، آتوسا قلمفرسایی طراح لباس، آروند دشت‌آرای طراح صحنه، ساسان پیروز مدیر پروژه، حمید خرم‌طوسی مدیر تولید و سرویس خبری پی‌آرت با همکاری نازنین قنبری به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاوره رسانه‌ای همکاری می‌کنند.

قهرمان اصلی داستان‌ها "تن‌تن" خبرنگاری است زیرک و ماجراجو که با کمک سگ وفادار خود "میلو" به گوشه و کنار دنیا سفر می‌کند، در مسائل پیچیده و مشکوک کنجکاوی می‌کند و به کشف حقایق می‌پردازد. آروند دشت‌آرای قصد دارد تا از این داستان مهم تصویری اجرای متفاوتی داشته باشد.

گروه هنرهای اجرایی ویرگول، تئاتر "تن تن و راز قصر مونداس" را برای اجرا اوایل بهمن‌ماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر آماده می‌کنند.

انتهای پیام/54/53

نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی:

 


صفحه اصلی |تماس با ما| درباره ما | نسخه تلکس|RSS| عناوین کل اخبار |پیوندها