۱۳۹۵ يکشنبه ۲ آبان
شناسه خبر: 11686  - ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ آبان ساعت 10:33

همکاری سیروان خسروی و حمید یوسفی در یک اثر

آلبوم جدید حمید یوسفی با آهنگسازی و تنظیم سیروان خسروی به زودی منتشر می‌شود.

حمید یوسفی،شاگرد محمد نوری و خواننده این اثر در این باره به خبرنگار موسیقی هنر آنلاین گفت: پس از انتشار آلبوم "رفیق من" و پس از یک سال دوری از دنیای موسیقی، بار دیگر با استفاده از ملودی‌های ریتمیک و مدرن به بازار موسیقی پاپ باز می‌گردم.

وی ادامه داد:در این آلبوم برای هر قطعه از اثر جدیدم،یک ماه زمان گذاشتم؛همچنین فواصل آکوردی که در این آلبوم به کار بردم بسیار متفاوت‌تر از آلبوم قبلی‌ام است و فکر می‌کنم اجرای این اثر به حس صدایی من نزدیک‌تر باشد.

خواننده آلبوم"رفیق‌من"اظهار کرد: آهنگ و تنظیم این آلبوم برعهده شهرام حیدری،سیروان خسروی،پیام شمس وخودم است.همچنین ترانه مکرم ،نیلوفر لاری پور،وحید جمعی و سینا نعمتی اشعار این آلبوم را سروده‌اند.

این نوازنده گیتار درباره استفاده از سازهای آکوستیک در تازه‌ترین اثر خود افزود:در این اثرسعی کردم با استفاده از سازهای آکوستیک در کنار تکنیک‌های آوازی موسیقی کلاسیک که مدیون استادم محمد نوری هستم به سوی موسیقی پاپ وبروز حرکت کنم.

این خواننده در پایان خاطرنشان کرد : در حال حاضر قطعه "کنارم که نیستی"را به سفارش مرکز موسیقی وسرود صدا وسیما تولید کردم که امیدوارم تا هفته آینده در رادیو وتلوزیون پخش خواهد شد.
 

انتهای پیام/46
نظرات
 
نام
پست الکترونیکی
کد امنیتی: