سرویس استان‌های هنرآنلاین: محمد رحمانیان نویسنده و کارگردان تئاتر که این از فردا ١٦ اردیبهشت ماه نمایش "نام تمام مادران…" را در تالار احسان شیراز روی صحنه می‌برد، درباره ویژگی‌های این اثر نمایشی و معاصرسازی شخصیت یکی از ائمه (ع) در فرهنگ امروز گفت: در این اثر نمایشی با یک شخصیت تاریخی- مذهبی سروکار داریم که اتفاقاً مربوط به دین اسلام است؛ تنها دینی که مدارک و اسناد زیادی از آن باقی مانده است.

وی افزود: وقایع و اتفاقات این نمایش در دنیای امروز رخ می‌دهد، اما من در ابتدای اثر با گذاشتن بخشی از خطبه "سقیفه بنی‌ساعده" که از زبان یکی از کاراکترهای نمایش بیان می‌شود در کار می‌خواستم اعلام کنم که قرار است راجع به حضرت فاطمه زهرا (س) صحبت کنم، در واقع این مونولوگ به عنوان یک مقدمه در اثر وجود دارد چون در این اثر نمایشی اتفاقات در مقطع گذشته رخ نمی‌دهد.

نمایش "نام تمام مادران" داستانی زنانه دارد و بازیگران این نمایش عبارتند از سیما تیرانداز، آشا محرابی، بهنوش طباطبایی، هانا کامکار، سانیا سالاری، نوشین اعتماد، مبینا طبایی، رویا بختیاری و سینا رازانی.

شعر: عبدالجبار کاکایی و افشین مقدم، موسیقی: علیرضا افکاری، پیانیست: سامان احتشامی، همخوان: هانا کامکار و بهناز بلوکی دیگر عوامل این نمایش هستند. تهیه بلیت این نمایش از سایت www.irantic.comصورت می پذیرد.

نمایش "نامِ تمام مادران ..." به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان از ١٦ تا ١٩ اردیبهشت ١٣٩٦ ساعت ١٨ و ٢١ در تالار احسان به نشانی شیراز، انتهای معالی آباد، میدان احسان، تالار احسان و با حمایت موسسه فرهنگی هنری شهر آفتاب  روی صحنه می‌رود.

الهه بهرامی