به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، دور جدید اجرای نمایش "من..." با طراحی و کارگردانی فرهاد تجویدی و نقش‌آفرینی بیش از 80 بازیگر، به دلیل استقبال مخاطبان تئاتر در سالن اصلی این مجموعه روی صحنه رفت.

نمایش "من..." که همزمان با افتتاح پردیس تئاتر تهران اجرای خود را در این مجموعه آغاز کرد، روایت نمایشی از زندگی مردمان شهر و رفتار اجتماعی آن‌ها در برابر یکدیگر است که تضاد رفتاری اشخاص جامعه در چند تابلو نمایشی را نشان می‌دهد. شیوه اجرایی این نمایش تلفیقی و مدرن که مبتنی بر بدن و حرکت گروهی است با تصویرسازی هیجانی یک نوع وضعیت مطلوب انسانی را تجسم می‌کند. 

"من..." به‌عنوان اثر برگزیده دومین جشنواره تئاتر شهر و سی و سومین جشنواره تئاتر فجر اجرای خود را همزمان با افتتاح  پردیس تئاتر تهران در سالن اصلی این مجموعه آغاز کرد که با اتمام اجرای نمایش "سوگ یاس" از امروز بار دیگر میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود.

نمایش "من..." که نخستین اجرای آن در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران به شهدای آتش‌نشان تقدیم شد، هرروز به جز شنبه‌ها در ساعت 19 به صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند جهت رزرو و خرید بلیت به سایت تیوال و یا به‌صورت حضوری به گیشه پردیس تئاتر تهران به آدرس اتوبان امام علی جنوبی، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق)، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، جنب فرهنگسرای خاوران مراجعه کنند.

دومین شب هنرمندان نمایش" بازگشت به خانه" برگزار می شود

با تمدید مجدد اجراهای نمایش "بازگشت به خانه" تا 20 اسفند ماه، گروه تئاتر ریگولیتو شامگاه شنبه 14 اسفند ماه دومین شب هنرمندان، منتقدان و اهالی رسانه را ویژه این نمایش در تماشاخانه ارغنون برگزار می کند.

به گزارش گروه تئاتر ریگولیتو، دومین شب هنرمندان نمایش بازگشت به خانه با هدف حضور تعداد بیشتری از هنرمندان، اهالی رسانه و منتقدان تئاتر کشور به منظور به وجود آمدن فضای نقد و تعامل سازنده افراد یاد شده با گروه اجرایی جهت افزایش کیفیت اجرایی آثار بعدی، دومین شب هنرمندان نمایش بازگشت به خانه ساعت 21:15 روز شنبه 14 اسفندماه جاری در تماشاخانه ارغنون برگزار می شود.

گروه تئاتر ریگولیتو با احترام و افتخار از هنرمندان عزیز اهالی محترم رسانه و منتقدان ارجمند برای حضور در این برنامه دعوت به عمل می آورد. دکتر سعید اسدی، حسین مسافر آستانه، هوشنگ گلمکانی، عباس یاری، آرش دادگر، علی اصغر دشتی، بهزاد صدیقی، بهزاد خداویسی، محمد ابراهیمیان، امین میری، بهزاد خداویسی، علی تدین صدوقی، امیر شهاب رضویان، علی یعقوب زاده،‌هادی فیض آبادی، حسن باستانی، خیام وقار کاشانی، سعید محبی، جواد طوسی، میثم عبدی، حامد نصرآبادیان، امین جعفری زاده، علی ثابت کسایی، خسرو بامداد، دکتر جواد علی محمدی، پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال تهران و…تعدادی از هنرمندان و دست‌اندرکاران حوزه تئاتر، سینما و موسیقی بوده‌اند که تاکنون به تماشای نمایش بازگشت به خانه نشسته‌اند.

این گزارش می افزاید: عواملی که در به روی صحنه آمدن بازگشت به خانه همکاری دارند عبارتند از:

فتاح محمدی (مترجم) فرید قادر پناه و رامین معصومیان (طراح، دراماتورژ و کارگردان)، علی دولت‌یاری (دستیار کارگردان)، اِمونا پیکریان (منشی صحنه)، بازیگران به ترتیب حروف الفبا: جعفر برقی کیوان، امین جلالی، رامین جعفری، حمیدرضا کشوردوست، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، رضا قانعی و مهسا مشعشعی (موسیقی)، سارا اسکندری (طراح گریم)، مصطفی محمودی (مشاور اطلاع‌رسانی و تبلیغات)، سیاوش گودرزی و پریا الهی (مجریان گریم)، حسام حیدری (پیرایش مو)، لاله محمودی (امور ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی(، نساء نیکو و ندا الماسیان طهرانی (تبلیغات فضای مجازی، طراحان هنر ایرانیان) تهیه‌کننده: گروه ریگولیتو

نمایش بازگشت به خانه از روز جمعه ۱۳ اسفند تا روز جمعه ۲۰ اسفند ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت‌های این نمایش می‌توانند از طریق سایت تیوال نسبت به رزرو صندلی‌های موردنظر خود اقدام کنند.