به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه نمایش، کمدی "فراموش‌کاران" که پیش از این مقرر بود در تاریخ دوم بهمن‌ماه در برنامه کمدی‌خوانی خانه نمایش اجرا شود، به دلیل اعلام عزای عمومی برای قهرمانان آتش‌نشان حادثه تلخ ساختمان پلاسکو متوقف و به فردا، نهم بهمن ماه موکول شد.

کمدی "فراموش کاران" نوشته کارل فالنتین در نوزدهمین برنامه کمدی‌خوانی "خانه نمایش" که بصورت برنامه هفتگی در این تماشاخانه اجرا می‌شود، پذیرای تماشاگران و مخاطبان تئاتر است.

 "فراموش‌کاران" با ترجمه علیرضا کوشک جلالی و کارگردانی مجید علم بیگی ساعت 18:30 اجرا می شود.

این کمدی‌خوانی با حضور بازیگرانی چون مریم عسگری، نسا یوسفی و مجید علم‌بیگی به عنوان نقش‌خوان اجرا می‌شود و نسا یوسفی دستیار کارگردان و ساناز تفکری طراح پوستر نمایش است.

"بلاتاریا" از دهم بهمن‌ماه در خانه نمایش 

نمایش "بلاتاریا " با کارگردانی مهدی رحیمی سده، از یکشنبه دهم بهمن‌ماه تا سی‌ام بهمن ماه در خانه نمایش پذیرای تماشاگران می‌شود.

"بلاتاریا" نوشته مهدی رحیمی سده هشتمین اثر نمایشی این نویسنده و کارگردان است که برای اجرا در خانه نمایش در نظر گرفته است.

در این نمایش مهدی رحیمی سده، محمود فیضی، هانا راد و ایلیا شهبازی ایفای نقش دارند و حمیدرضا معدن‌کن، شهرام خانپور، سمیه پسندیده خواه، میلاد دلشاد، علی شجاع، مهدی غریب و کیانوش فتحی به عنوان صداپیشه در این اثر نمایشی حضور دارند.

همچنین میلاد دلشاد آهنگساز نمایش و سمیه پسندیده خواه طراحی صحنه و لباس، محمد رمضانی طراحی پوستر و بروشور، مجتبا گیویان طراحی و اجرای نور، مجتبی تقوی نیا، طراحی گریم نمایش را به عهده دارند و یلدا ابراهیمی و دانا عصاره عکاسان نمایش "بلاتاریا" هستند.

علاقمندان به تماشای نمایش "بلاتاریا" می‌توانند از دهم تا سی بهمن ماه ساعت 18 در خانه نمایش واقع در میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق) کوچه شهید محمدآقا، پلاک 34 مراجعه کنند.