به گزارش هنرآنلاین، در متن این حکم آمده است:

فرهیخته گرامی سرکار خانم پناه آذر

با سلام و احترام

برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان  بزرگ‌ترین رویداد سالانه¬ی تئاتر ایران نیازمند دانش، کوشش و و کارآمدی هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره ای است که جایگاه شایسته و منزلت گرانقدر و متناسب با نام ایران عزیز را  به این رخداد گرامی ببخشند.

کوششی و کارآمدی و توانایی که از سرکارعالی توقع می‌رود، اعتلاء و درخشش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند سرکارعالی به عنوان «مدیر روابط عمومی  و اطلاع رسانی» سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می‌شود.

برقراری ارتباط مؤثر دبیرخانه جشنواره و رسانه‌ها؛ به کارگیری نیروهای متخصص در متجلی ساختن ویژگی‌ها، برنامه‌ها و فرآیند برگزاری جشنواره در قالب اخبار، گزارش و مصاحبه‌ها؛ نظارت بر تهیه‌ی محتوای مناسب و قابل انتشار در جراید، نشریات و خبرگزاری‌ها؛ رصد بازتاب رویدادهای گوناگون مرتبط جشنواره در مطبوعات و فضای مجازی؛ ساماندهی و  ارتباط مؤثر جشنواره با مخاطبان با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های رسانه ای و شبکه‌های اجتماعی و تهیه و نظارت بر درونمایه ی تارنمای رسمی جشنواره از جمله وظایف این بخش به شمار می‌رود.

امید است در سایه‌ی مهربانی و یاری خداوند توانا،با به کار گیری دانش و مهارت حرفه ای در ارتقاء بخشی کیفی به این دوره جشنواره پیروز و توانمند باشید.

سعید اسدی

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر