به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، دور دوم اجرای عمومی نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان، ترجمه بهرنگ رجبی و کارگردانی رویا کاکاخانی از روز یکشنبه ششم شهریور با جایگزینی جواد خواجوی به عنوان ایفاگر تک نقش این اثر به جای نادر فلاح میزبان علاقه‌مندان تئاتر در تالار قشقایی تئاتر شهر خواهد بود. این در حالی است که در اجراهای پیش رو ساعد سهیلی بازیگر شناخته‌شده سینما به عنوان تهیه‌کننده گروه اجرایی را همراهی می‌کند.

سیتا ییلاق‌بیگی طراح صحنه و لباس، علیرضا شفقی‌نژاد آهنگساز، رضا خضرایی طراح نور، محمدحسن دباغی‌فرد، دستیار کارگردانی و مدیر اجرا، ماهور ماجدی دستیار کارگردان، میثم مقدم روابط‌عمومی و مشاور پروژه، محمدامین احمدوند مجری طرح، کیان قدرشناس مدیر صحنه، ندا عبدالمحمدی منشی صحنه، رضا جاویدی عکاس گروه اجرایی این دور از اجراهای عمومی نمایش «تب» را تشکیل می‌دهند.

این نمایش روایت‌گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیاندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

نمایش ۶۰ دقیقه‌ای «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی ساعت ۱۸ با بلیت ۷۰ هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.