به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «جانور» به نویسندگی توحید معصومی، کارگردانی کیانوش ایازی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی که از روز جمعه بیست و یکم مرداد در کارگاه نمایش به صحنه رفت، با موافقت رئیس تئاتر شهر تا روز ۲۴ شهریور به اجرای خود ادامه می‌دهد. ساعت اجرای این نمایش از روز پنجشنبه دهم شهریور به ۲۰:۳۰ تغییر می‌کند.

شکوفه حیدریان، فهیمه معین، بهارزندی و سعید نبوی بازیگران نمایش «جانور» هستند. این در حالی است که علی دل پیشه مشاور کارگردان، شهاب شریفی طراح صحنه، طناز حقیقی طراح لباس، صمدخانی طراح نور، متین خبیلی طراح گرافیک، ساحره سادات خاموشی مجری طرح، محمدرضا صفری مدیرتولید، علیرضا فتاحی دستیار تولید، نازنین حاجی کمالی و پروانه خسروی دستیاران کارگردان، اردلان عماد و متین اسدی جعفری گروه کارگردانی، مجتبی رحامیان عکس و موشن گرافی، محسن کریم نیا ساخت تیزر و تبلیغات، سجاد کاظمی دستیار یک صحنه، دانیال رضایت، علی زوار و حسام حیدری دستیاران صحنه، اردلان عماد کمک بازیگر و ناصر ارباب امور رسانه‌ای دیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان نمایش «حیوان» آمده است: در یک مجتمع مسکونی اتفاقی رخ داده؛ مردی که ادعا می‌کند از اداره آگاهی آمده است به ساکنین آپارتمانی در همان مجتمع مظنون می‌شود. آنها ادعای مامور آگاهی را رد می‌کنند تا اینکه...