به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی تئاتر شهر، بلیت نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی که این روزها در تالار قشقایی به صحنه رفته برای دانشجویان همه رشته‌های تحصیلی با تخفیف 20 درصدی ارائه خواهد شد. بر اساس هماهنگی‌ و موافقت رئیس تئاتر شهر، دانشجویان رشته‌های تحصیلی می‌توانند از ساعت 16 با مراجعه حضوری به گیشه و ارائه کارت دانشجویی از این تسهیلات محدود استفاده کنند.

نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان، کارگردانی رویا کاکاخانی و بازی نادر فلاح که از روز جمعه بیست و چهارم تیرماه در تالار قشقایی روی صحنه رفته هر روز  غیر از شنبه‌ها ساعت 20:30 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

بهرنگ رجبی مترجم، سینا ییلاق بیگی طراح صحنه، مرتضی برزگرزادگان مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه ریز، ماهور ماجدی عضو گروه کارگردانی برخی از اعضای گروه اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند.

«تب» روایتگر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیاندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

رویا کاکاخانی در سال‌های اخیر علاوه بر تدریس تئاتر در دانشگاه در نمایش‌های «پیش از ناشتایی– 1377»، «مده آ- 1378»، «پیراهن های سفید- 1379»، «ابر در فنجان- تالار مولوی- 1380»، «خاموشی ماه- تالار شماره 2 تئاتر شهر- 1381»، «یادگاری‌ها- تالار شماره 2 تئاتر شهر- 1382»، «اتاق گریم- تالار شماره 2 تئاتر شهر- 1383»، «آپارتمان- تماشاخانه مهر- 1379»، «هنگامه ای که آسمان شکافت- تماشاخانه مهر- 1382»، «گاهی اوقات برای زنده ماند باید مرد- تالار قشقایی- 1382» و چند اثر دیگر به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و عضو گروه اجرایی حضور داشته است.