به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان، کارگردانی رویا کاکاخانی و بازی نادر فلاح عنوان روز جمعه بیست و چهارم تیرماه در تالار قشقایی روی صحنه رفت.

در اجرای اول این اثر نمایشی که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده بود، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال کشورمان، علیرضا شفقی نژاد آهنگساز ورهبر ارکسترو  ناصر عباسی پیشکسوت فوتبال  به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.  

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی  ساعت 20:30 هر روز غیر از شنبه ها به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 70 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

بهرنگ رجبی مترجم، سینا ییلاق بیگی طراح صحنه، مرتضی برزگرزادگان مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه ریز، ماهور ماجدی عضو گروه کارگردانی برخی از اعضای گروه اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند .

 نمایش «تب» روایت گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی ، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیاندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟

رویاکاکاخانی از جمله هنرمندان عرصه تئاتر است که طی سال های اخیر علاوه بر تدریس تئاتر در حوزه های مختلف دانشگاهی در نمایش هایی چون «پیش از ناشتایی_ 1377»، «مده آ- 1378»، «پیراهن های سفید_ 1379»، «ابر در فنجان_ تالار مولوی- 1380»، «خاموشی ماه_ تالار شماره 2 تئاتر شهر_ 1381»، «یادگاری ها- تالار شماره 2 تئاتر شهر_ 1382»، «اتاق گریم_ تالار شماره 2 تئاتر شهر_ 1383»، «آپارتمان_ تماشاخانه مهر_ 1379»، «هنگامه ای که آسمان شکافت_ تماشاخانه مهر_ 1382»، «گاهی اوقات برای زنده ماند باید مرد- تالار قشقایی_ 1382» و چند اثر نمایشی دیگر به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و عضو گروه اجرایی حضور داشته است.