به گزارش هنرآنلاین، این کارگردان که چون برخی همکاران خود در دوران کرونا اثری روی صحنه نبرده بود، مشغول تمرین و آماده‌سازی تازه‌ترین نمایش خویش است که با بازی صابر ابر، سحر دولتشاهی و الهام کردا روی صحنه می‌رود.

 گروه اجرایی پس از دریافت مجوز نمایشنامه مشغول تمرین  هستند تا بعد از پشت‌سر گذاشتن مرحله بازبینی و دریافت مجوز، اجرای خود را آغاز کنند. نمایشنامه «کلفت‌ها» نوشته ژان ژنه، نویسنده شهیر فرانسوی‌ و از مهم‌ترین آثار ادبیات نمایشی جهان است که تاکنون کارگردانان متعددی آن را روی صحنه برده‌اند.

محمد قدس به عنوان مجری طرح با اجرای این نمایش همکاری دارد و گرافیک و تولید محتوای آن بر عهده اینجا استودیو است. در کارنامه هنری میرمنتظمی اجرای نمایش‌های «مالی سویینی»، «P2»، «پنج ثانیه برف»، «ابرها»، «فرکانس»، «زن، مرد»، «بکت»، «فاوست» و ... به چشم می‌خورد.

پیش‌تر کردا و ابر در نمایش «مالی سویینی» که اجرای موفقی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر داشت، همکاری داشته‌اند. تاریخ دقیق اجرای نمایش «کلفت‌ها» همراه با دیگر اعضای گروه اجرایی آن در خبرهای بعدی اعلام خواهد شد. زهرا اکبری نقاشی پوستری را که به این خبر پیوست شده انجام داده است.