به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در متن اطلاعیه شماره ۲ آمده است:

-هنرمندان فرهیخته و ارجمندی که متقاضی ارسال اثر در بخش «آثار حرفه ای» هستند می توانند از تاریخ انتشار اطلاعیه شماره ۲ تا پایان روز دوشنبه ۳۰ خرداد ماه فرم تقاضای اجرای نمایش در مجموعه تئاتر شهر به همراه «متن کامل نمایشنامه» مورد نظر خود را مشخصا در قالب فایل PDF به پست الکترونیکی بخش دریافت آثار مجموعه به آدرس city.theater.present@gmail.com  ارسال کنند.

*توضیح: در این بخش فیلم و هیچ طرح نمایشی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

– آن دسته از هنرمندان عزیز که  متقاضی حضور در بخش «آثار متقاضی اولین اجرا در مجموعه تئاتر شهر» هستند، می بایست در ابتدا فرم تقاضای اجرای نمایش را تکمیل و سپس با مراجعه حضوری به «کتابخانه و مرکز اسناد هنرهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر» که از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ بعداز ظهر (غیر از ایام تعطیل) پذیرای مراجعان محترم است، فرم تقاضای اجرای نمایش و فیلم اثر خود را نیز تحویل  دهند.

در صورت آماده نبودن فیلم نمایش مورد نظر، در شرایط خاص به تشخیص مدیریت، هماهنگی های لازم جهت بازبینی حضوری اثر نمایشی انجام خواهد شد.

-به منظور صرفه جویی در زمان و پرهیز از بی نظمی های احتمالی، «فرم تقاضای اجرای نمایش در مجموعه تئاتر شهر »در هر دو بخش «آثار حرفه ای» و «آثار متقاضی اولین اجرا»، از طریق سامانه اینترنتی مجموعه تئاتر شهر به آدرس www.city.theater.ir قابل دریافت است.

به دلیل سرعت بخشیدن به فرآیند انتخاب و پرهیز از ناهماهنگی های احتمالی زمان دریافت و پذیرش آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.