به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی، «شادباش» یک سور ایرانی است و در قالب رادیو تئاتر روحوضی با هنرمندی جواد انصافی و داوود داداشی در تماشاخانه سنگلج اجرا و تقدیم هم‌دلان امام مهربانی‌ها حضرت رضا (ع) و علاقه‌مندان و مخاطبان نمایش‌های سنتی ایران‌زمین می‌شود.

نمایش‌های شادی‌آور یا سور ایرانی، بخش مهم و پرقدمتی از هنر‌های نمایشی آیینی و سنتی میهن‌مان به شمار ‌می‌روند که به‌ویژه گونه روحوضی آن از اقبال گسترده‌ای برخوردار است. روحوضی یا تخت‌حوضی که اساس آن بر مردمی بودن، بداهه‌سازی، طنز و لطیفه استوار است، برای طیف‌ها و طبقات مختلف جذاب به شمار می‌رود.

همچنین رادیو تئاتر روحوضی «شادباش»، به تهیه‌کنندگی عطیه گلی، کارشناسی و اجرای پیمان شیخی و با هنرمندی جواد انصافی و داوود داداشی، بیست و یکم خرداد از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به صورت زنده و مستقیم از تماشاخانه تاریخی سنگلج  روی آنتن رادیو نمایش هم می‌رود و همزمان علاقه‌مندان می‌توانند پخش زنده تصویری آن را از اپلیکیشن ایرانصدا، سایت و اینستاگرام رادیو نمایش دنبال کنند.

این ویژه‌برنامه روز شنبه ۲۱ خردادماه هم زمان با زادروز امام رضا(ع)، از ساعت ۱۸ الی ۲۰، در ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، تماشاخانه تاریخی سنگلج اجرا خواهد شد. تماشای این رادیوتئاتر در تماشاخانه سنگلج برای عموم آزاد است.