به گزارش هنرآنلاین، حمید حامی و بهزاد عمرانی (خواننده‌ گروه بمرانی) به‌عنوان خواننده-بازیگر در این نمایش به خواندن و ایفای نقش می‌پردازند. خسرو پسیانی دیگر بازیگری است که در نمایش «دیو و دلبر» هنر خوانندگی-بازیگری خود را در معرض تماشا خواهد گذاشت.

نمایش تمام موزیکال «دیو و دلبر» با معرفی خواننده بازیگرانی تازه نفس چون آرش نعیمیان، نیکا افکاری، کامران جهانبانی، امیررضا توانایی، مدیا هاشمی، ثمیلا تحویلداری، تینا یوسفی، رها میرمیثاقی، مایسا مظلومی، رستا میرمیثاقی و سارا پارسایی در قالب یک ترکیب بندی جدید به روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت.

همچنین این نمایش با هنرمندی علیرضا شریفی، محمود نیکپور، محمدامین ‌پازوکی، محمد آقاعلی اکبری، سامان ‌توحیدی، حمیدرضا ‌غلامحسینی، فرشته رضازاده، سینا ساعتیان، طلا گل کارتهرانی، تارا گراگوری مالخاصیان، دیبا پورعزیزی، امیرحسین اسفندیاری، درسا پنجه، نهال سرخابی، سانیا مسعودی تلاش می‌کند تا جلوه‌ای تازه در فرم و حرکت را در مقابل دیدگان تماشاگران به روی صحنه آورد.

پوستر نمایش موزیکال «دیو و دلبر» را سیامک پورجبار طراحی کرده است. این نمایش چهارشنبه هجدهم خرداد ساعت ۱۸ اجرای خود را در تالار وحدت آغاز می‌کند و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال اقدام به خرید بلیت کنند.