به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش‌های «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی‌زاده و «بهشت حکیم الله» به کارگردانی ویدا موسوی شامگاه یکشنبه اول خرداد ماه اجرای خود را در تالارهای چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کردند.

نمایش «اسب‌های انباری» به نویسندگی رضا گشتاسب، تهیه‌کنندگی سامان خلیلیان و کارگردانی رضا کرمی‌زاده از اول خرداد در تالار چهارسو تئاتر شهر به صحنه رفت. در این نمایش که ساعت 19:45 دقیقه با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 60 هزار تومان اجرا می‌شود، نازنین نادرپور، سیدمحمد سعیدی، سمیه آشوری، صدف نظری، بهنام مهدی‌پور، پوریا ریحانی، سپاس رضایی و کمند شمس به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار سایه نیز نمایش «بهشتِ حکیم الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از روز اول خرداد احرای خود را آغاز کرد. در این نمایش که ساعت 20 با مدت زمان 40 دقیقه و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه می‌رود. ویدا موسوی به عنوان بازیگر امیرحسین ولی، علیرضا صادقی، سحر زلفی، مرصاد کمالی، طهورا شیخ الاسلامی، امین دیریک‌وند، علی رنجبریان بازیگران این اثر نمایشی هستند.