به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه نمایش دا، نمایش «پرسه در تاریکی» به طراحی و کارگردانی سیامک صفری، نویسندگی ارمغان سروی، نرگس کامروا، فرید عبدل پور و سعادت قاضی‌پور و حمایت خانه نمایش دا خردادماه روی صحنه می‌رود. نمایش برداشتی از سه نمایشنامه «سوءتفاهم»، «خرده‌جنایت‌های زن و شوهری» و «اتاق ورونیکا»ست.

«پرسه در تاریکی» جستجوی خود در ذهن و یافتن خود در تنهایی است ‌که مضمونی همیشگی در همه آثار نمایشی دارد و آنچه تنهایی انسان را تهدید می کند خشونتی است که در مواجهه با آن، ترس‌های بزرگ را تجربه می کند. «پرسه در تاریکی» در شکل و ظاهر، مضامین خود را در فضایی اکسپرسیونیسم عینیت داده است و آنچه را که در درون پرسوناژهاست در فضای نمایش آشکار ساخته و به قضاوت می گذارد.

ارمغان سروی، نرگس کامروا و فرید عبدل‌پور بازیگران نمایش هستند و دیگر عوامل عبارتند از دستیاران کارگردان: محمدحسین خدمت‌پرست، علیرضا اسدی، روابط عمومی: بهناز شهسوار، عکاس: سمیرا بختیاری و موسیقی اثری از Alva Noto.

«پرسه در تاریکی» از یکم خرداد ۱۴۰۱ به مدت ۱۵ شب در محل جدید خانه نمایش دا در خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن‌بست اول، پلاک ۵، روی صحنه خواهد رفت.