به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی گروه، امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع و علی‌پویا قاسمی در نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین، کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، تهیه‌کنندگی مشترک حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته ایفای نقش می‌کنند. کوشک‌جلالی که برنده جایزه افتخاری تئاتر شهر کلن آلمان در سال ۲۰۱۶ است، پیش از این چهار بازیگر دیگر این نمایش به‌ نام‌های الهام پاوه‌نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند را معرفی کرده بود.

«جنون محض» که جزو نمایش‌های کمدی مطرح در اروپا و نمایش برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، فضای یک گروه تئاتری را به هنگام تمرین نشان می‌دهد. افراد گروه سعی می‌کنند از درون هرج و مرج موجود نظمی به وجود بیاورند اما با هر اقدامی که می‌کنند گلوله نخ بیشتر درهم تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر. در نمایش جنون محض در کنار بداهه سازی جنون آمیز بازیگران، شاهد یک آنارشی محض نیز هستیم. با تماشای جنون محض، تماشاگر تئاتر درمی‌یابد که این هنر ناب، با چه درد و رنج عظیمی شکل می‌گیرد، تا روی صحنه بیاید.

پیش از این حضور بهزاد جاودانفرد مجری طرح، پیمان گرزم و شکرانه کریم عکاس، امیر قالیچی مدیر روابط عمومی و امیر پارسائیان‌مهر مدیر امور رسانه در نمایش «جنون محض» قطعی شده بود.