به گزارش هنرآنلاین، در جدیدترین نمایش گروه «سوراخ تو دیوار» که اقتباسی از نمایشنامه «مولف» نوشته‌ تیم کراوچ است، نگار جواهریان، لیلی رشیدی و علی باقری ایفای نقش می‌کنند.

این دومین همکاری جواهریان و باقری با جابر رمضان است. این دو بازیگر پیش از این در نمایش «نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم» که سال ۹۶ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شد، با رمضان همکاری داشته‌اند.

این کارگردان جوان تئاتر ایران که آثار خود را در سالن‌های مختلف تئاتری از جمله تالار مولوی، تماشاخانه ایرانشهر، تالار حافظ و تئاتر مستقل تهران به صحنه برده بود، «مخاطب» را به سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر می‌برد.

«صدای آهسته‌ی برف»، «سوراخ»، «نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم» ، «اسکیس»، «تیم شنا»، «موی سیاه خرس زخمی» از جمله تجربیات رمضان(ی) هستند که در داخل ایران و جشنواره‌های بین‌المللی اجرا شده‌اند.

نگار جواهریان که این روزها با سریال «خاتون» حضوری چشمگیر در شبکه نمایش خانگی دارد، پس از چهار سال دوری از صحنه به تئاتر باز می‌گردد. لیلی رشیدی سال گذشته با بازی در نمایش «در انتظار گودو» به کارگردانی امیرررضا کوهستانی در تئاتر حضور داشت. علی باقری هم که این روزها فیلم «دشت خاموش» در شبکه خانگی با بازی او اکران است، در این نمایش نیز ایفای نقش خواهد کرد. اما جابر رمضان که نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد، برای اولین بار در نمایشی به کارگردانی خودش بازی می‌کند.

محمد قدس مجری طرح این نمایش است و پیش فروش بلیت‌های نمایش «مخاطب» به زودی در سامانه بلیت‌فروشی تیوال آغاز خواهد شد.