به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی گروه، علیرضا کوشک‌جلالی نویسنده، مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر قصد دارد جدیدترین اثر خود را به نام «جنون محض» در سال ۱۴۰۱ در یکی از تماشاخانه‌های شهر تهران روی صحنه ببرد. وی در این نمایش نوشته مایکل فرین که «جنون محض» نام دارد و کمدی برگزیده سال ۱۹۸۲ انگلستان است، از حضور بازیگرانی همچون الهام پاوه‌نژاد، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند بهره می‌برد.

ازجمله آثاری که پیش از این توسط علیرضا کوشک‌جلالی در ایران به اجرا در آمده است می‌توان به «مسخ»، «پستچی پابلو نرودا» (اجرای تحسین شده در جشنواره سال۱۳۷۸)، «بازرس»، «موسیو ابراهیم» و «گل‌های قرآن» (بهترین اجرا در سال۱۳۸۶، از طرف انجمن منتقدان خانه تئاتر، دعوت شده به شهر کلنِ آلمان۲۰۱۷)، «راهزنان» (دعوت به یکی از معتبرترین فستیوال های بین المللی آلمان -فستیوال شیلر در سال۱۳۹۲)، «خدای کشتار»، «روبینسون کروزو» (بهترین اجرا در چهارچوب جشنواره فجر، استان خراسان رضوی، اجرا در فسیوال‌های بین‌المللی (آلمان، کلن و مانهایم، ترکیه، بوسنی هرزگوین و قزاقستان)، «در انتظار آدولف»، «آرت» و… اشاره کرد.

این نویسنده با تجربه تئاتر، برای نمایشنامه «پا برهنه، لخت، قلبی در مشت» جایزه نمایشنامه نویسی آلمان را دریافت کرد. همچنین پنج نمایشنامه از او به زبان آلمانی در انتشارات تاتر مونیخ آلمان به چاپ رسیده است.

پیش از این حضور، حمیدرضا علی‌نژاد و هاتف کلاته به عنوان تهیه کننده، بهزاد جاودان‌فرد به عنوان مجری طرح، امیر قالیچی مدیر روابط عمومی، امیر پارسائیان مهر مدیر امور رسانه در نمایش «جنون محض» قطعی شده بود.