به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، هادی مرزبان کارگردان نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» که این روزها در  تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه است، در یادداشتی از ویژگی‌های این اثر نمایشی سخن گفت.

در یادداشت هادی مرزبان آمده است:

«نمایش دکترنون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد، درامی است بازگو کننده یک مثلث عشقی که در آن دکترنون کاراکتر اصلی داستان میان عشق به زنش و دکتر محمد مصدق گیر می افتد و با انتخاب یکی از آنها بلای جانکاهی به سرش می آید که ممکن بود با انتخاب طرف دیگر نیز به همین سرنوشت دچار شود.

او مانند قهرمانان تراژدی های بزرگ محکوم است به فنا و تلاش من به عنوان کارگردان نشان دادن حالات روحی و روانی او و پریشان حالی و اوهامی است که دچارش شده است. که این امر در تک تک عناصر اثر، از متن اقتباس شده گرفته تا طراحی ها و بازی ها لحاظ شده است. فضایی سیال ذهن و مالیخولیایی که اگرچه شکلی به ظاهر رئالیستی دارد، اما از آن فرسنگ ها فاصله می گیرد .

 یکی از مهم ترین چیزهایی که در این نمایش مخاطب محترم باید مد نظر داشته باشد، در نظر نگرفتن عنصر زمان به شکل خطی و روایت تاریخی آن است، چرا که همه اتفاقات زاییده ذهن هذیان زده قهرمان ماست، او در دوران آشوب زده اش گاهی تقدم و تاخرحوادث را برهم می ریزد و آن ها را آن گونه که دوست دارد کنار هم می چیند.»

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به نویسندگی شهرام رحیمیان، برگردان برای صحنه دلارا نوشین و محمد وفایی، نورالدین حیدری ماهر به عنوان مجری طرح و کارگردانی هادی مرزبان هر روز ساعت 20:30 در تالار اصلی تئاتر شهر میزبان مخاطبان است.

حامد ‌کمیلی، شیوا ‌مکی‌نیان، عارفه ‌معماریان، زهره پرتوی، کامبیز ‌امینی، علی خازنی، محمدرضا بختیاری، سامان ‌تیرانداز و با حضور... بهنام ‌تشکر )در نقش دکتر محمد مصدق)،مرجان ‌آقانوری، آیه قبادیان، شاهین علی پور، فائزه زکاوتی، نازنین سمر، زهره رستگار مقدم، ابوالفضل ‌وزیری، سجاد احمدی نیا، علی یارلو، مهراد ابریشم کار، حمیدرضا ژاله، آرش نظری، آرزو ‌صرّاف‌رضائی، گلریز ابراهیم، لیدا حکانی، معصومه آمدگی، لیلا احمدی، محدثه صیفی، کسری ریاحی، کیمیا نوری، آسف جعفری، نرگس ‌میرفتاح، غزال فرشیدفر، فاطمه لنگری، حامد اسفندیاری، طاها نوری، رضا بخشی، محمد رجبیان، علیرضا چمن‌ورز بازیگران این اثر نمایشی هستند.