به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی؛ این شماره از «هزار و یک شب شهرزاد» شامل گزارش، نقد و گفت‌وگوهایی با هنرمندان نمایش است و علاقه‌مندان می‌توانند در این شماره نقدهایی بر نمایش بک تو بلک، ترانه‌های شرقی، او و دوستانش به همراه گفت‌‍‌وگوهایی با جواد خواجوی،ا مید نیاز و هانا کامکار در کنار معرفی اجراهای تئاتر شهرزاد و جدول کل اجراهای تهران را بخوانند.

این ماهنامه خصوصی در زمینه تئاتر بدون وابستگی دولتی و مستقل منتشر می‌شود و قرارست که تریبونی برای تمام گروه‌های تئاتری شود و در شماره‌های آتی ضمن معرفی برنامه‌های تئاتر شهرزاد، نگاهی به سراسر مجموعه‌های تئاتری و هنرمندان عرصه نمایش باشد.

نشریه «هزار و یک شب شهرزاد» به صاحب امتیازی پردیس تئاتر شهرزاد، مدیر مسئولی شهرزاد جعفری و سردبیری مریم رودبارانی به صورت ماهنامه به بررسی نمایش‌های روی صحنه تئاتر شهرزاد می‌پردازد.

نشریه «هزار و یک شب شهرزاد» شامل مطالبی چون گزارش اجراهای روی صحنه پردیس شهرزاد، گفت‌وگو با مسعود دلخواه دبیر دومین جشنواره تئاتر شهرزاد، فراخوان جشنواره شهرزاد و گفت‌وگو با ایرج راد بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما، گفت‌وگو با جواد خواجوی و هانا کامکار می‌شود.

گفت‌وگو با امید نیاز کارگردان تئاتر، یادداشت محمدحسن خدایی درباره کنسرت نمایش‌های «او و دوستانش» و «ترانه‌های شرقی»، گفت‌وگو با نسیم ادبی بازیگر نمایش «خونین زار» و یادداشت احسان زیورعالم بر نمایش «مستخدم» به کارگردانی سهند خیرآبادی از دیگر مطالب این شماره است.

در این شماره نرگس کیانی، سمانه استاد، محمدحسن خدایی، احسان زیورعالم اعضای تحریریه، پریسا هاشمی مدیر هنری و محمد هاشمی گرافیست هستند.

دانلود فایل