به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، همزمان با فرارسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی وبینار دو روزه «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» طی روزهای شنبه بیستم و یکشنبه بیست و یکم فروردین ماه توسط دفتر انتشارات و پژوهش اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزارخواهد شد. 

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته از ساعت 16 تا 19 روز شنبه بیستم فروردین ماه وبینار «زیبایی شناسی تئاتر انقلاب اسلامی» به دبیری فرزاد معافی غفاری پژوهشگر و مدرس دانشگاه، با سخنری حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه، علی منتظری، محمدعلی خبری، هوشنگ توکلی و محمود فرهنگ برگزار می شود. 

«نقش استان ها در تئاتر انقلاب اسلامی» عنوان موضوع روز دوم وبینار «بررسی تئاتر انقلاب اسلامی» است که  از ساعت 16 تا 19 روز یکشنبه بیست و یکم فروردین ماه برگزارخواهد شد. 

در این وبینار تخصصی که دبیری آن بر عهده سعید اسدی مدرس دانشگاه و مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره کل هنرهای نمایشی است، علی رضایی از استان هرمزگان، جهانشیریار احمدی از استان بوشهر، رضا میرمعنوی از استان گیلان، احمد سپاسدار از استان فارس، منصور حیدری از استان آذربایجان شرقی از هنرمندان و پژوهشگران حوزه تئاتر استان ها، با موضوع «نقش استان ها در تئاتر انقلاب اسلامی» به بحث و تبادل نظر می پردازند. 

علاقه مندان برای شرکت دراین نشست های پژوهشی مجازی دو روزه می تواند به  آدرس اینترنتی http://panel.soore.ac.ir/join/egc41   مراجعه  و یا از طریق تلویزیون تاتر ایران  این نشست ها را دنبال کنند. 

اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی برنامه های دیگری را با مشارکت دیگر مجموعه ها و نهادهای فرهنگی تدارک دیده است که مشروح آنها  طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.