به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی مجموعه تئاتر شهر، «خماری» عنوان یکی از تازه‌ترین نمایش‌های تئاتر شهر است که از روز چهاردهم فروردین ماه سال 1401 به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی‌نیا در تالار قشقایی این مجموعه میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

امین بهروزی‌، نویسنده و کارگردان تئاتر درباره این اثر نمایشی گفته است: کلیت متن درباره این مفهوم است که اصلاً پدیده خماری چیست و در عملکرد هر فرد چه تأثیری می‌گذارد؟ به شکلی که فردی که به هر صورت دچار پدیده خماری شده است برای مبارزه با آن می‌تواند دست به هر کاری بزند و این پدیده می‌تواند ربطی هم به مواد مخدر نداشته باشد. این نمایشنامه به لحاظ ساختاری متفاوت و درعین حال ساده است که  دربرگیرنده ترکیب‌های  صدایی و تصویری مختلفی است. «خماری» از لحاظ فضاسازی شباهت‌هایی به نمایش‌های قبلی‌ام دارد اما از نظر شیوه اجرایی تجربه جدیدی است. داستان نمایش هم در یک بستر رئالیستی اتفاق می‌افتد اما در بخش‌هایی از مرزهای واقعیت عبور می‌کند و وارد فضایی غیرواقعی و خیالی می‌شود.

سهیلا گلستانی، محسن حسن زاده، پردیس شیروانی، خالق استواری و ایمان دبیری گروه بازیگران این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند. نیلوفر عباسی و مهدی عباسی دستیاران کارگردان و برنامه ریزی ، مریم اردکانی چپمن مشاور روانشناسی، ایده پردازی و متن، کامیاب امین عشایری طراح صحنه، سهیلا گلستانی طراح لباس، علی شیرخدایی طراح ویدئو، بهروز سیفی طراح صدا و موسیقی، امیر صداقتی طراح گرافیک، مونا مقدم عکاسی و ساخت تیزر، میثم صفری طراح نور، بهاره اسدی طراح گریم، مریم زمانی و یاسمین شعبانی مدیران صحنه، ریحانه ضرابی اجرای لباس، وهاب یحیی‌زاده دستیار طراح صحنه، سعید فغانی، محسن سمیعی، ابوذر فغانی دکور گروه اجرایی نمایش «خماری» را تشکیل می دهند.