به گزارش ‌هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره،‌ فاتح بادپروا، فاطمه رادمنش و سلمان فرخنده نمایش‌های بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر را داوری می‌کنند. 

فاتح باد ‌پروا ، متولد 1350در شهر مریوان بازیگر و کارگردان است .از جمله فعالیت‌های او داوری جشنواره استانی کردستان، داور و بازبین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان، چهار دوره داور وبازبین جشنواره های خیابانی منطقه ای و رییس انجمن نمایش مریوان است.

فاطمه رادمنش، متولد سال 1362 در کرمان و بازیگر است. او فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی از دانشگاه سینما تئاتر دانشگاه هنر و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است. فعالیت خود را از سال 1372شروع کرد و تابه‌حال جوایزی را برای نویسندگی کارگردانی و بازیگری از جشنواره تئاتر فجر دریافت کرده است.

سلمان فرخنده، نویسنده و کارگردان، بازیگر متولد 1361و دارای مدرک تحصیلی در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر است چندین نمایش را روی صحنه برده و از فعالان تئاتر خیابانی است. فرخنده از اواخر دهه هشتاد در عرصه تئاتر فعالیت می‌کند.

چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود و اخبار آن در سایت fitf.ir در دسترس است.