به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی وستاد خبری سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی؛ همزمان با برگزاری سومین و آخرین روز از اجرای آثار نمایشی سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی در روز دوشنبه بیستم دی‌ماه، 8 نمایش در دو بخش تئاتر خیابانی و رادیوتئاتر اجرا می‌شوند.

در بخش تئاترخیابانی سومین روز حشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی، نمایش‌های «فصل گل‌های ‌محمدی» به نویسندگی و کارگردانی محسن قائمی از بردسیر ساعت 10، «با تقدیم احترام» به نویسندگی و کارگردانی مشترک حشمت زارعی و محمد مصباح‌زاده از اراک ساعت 11، «ننه هرمز» به نویسندگی حبیب‌الله ناصری و کارگردانی مشترک حبیب‌الله ناصری و باقر رمضان‌زاده از میناب ساعت 12، «مهمان ناخوانده» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کولیوندی از ایلام ساعت 15 و نمایش «سپهبد» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان ساعت 16 در میدان گنجعلی‌خان (داوری) پذیرای مخاطبان خواهند بود.

گلزار شهدای شهر کرمان در سومین روز از جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی در ساعت 10 میزبان نمایش «سپهبد» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان، ساعت 11 میزبان نمایش «مهمان ناخوانده» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کولیوندی از ایلام و ساعت 12 میزبان نمایش «سرگذشت» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا غیاث از کرمان خواهد بود.

نمایش خیابانی «فصل گل‌های محمدی» به نویسندگی و کارگردانی محسن قائمی از بردسیر در ساعت 12 روز بیستم دی‌ماه هم‌زمان با سومین روز از جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی در مسجد جامع کرمان به استقبال مخاطبان هنر نمایش خواهد رفت.

همچنین منطقه برج اول شهر کرمان در سومین و آخرین روز جشنواره تئاتر سردار آسمانی از دو نمایش «با تقدیم احترام» به نویسندگی و کارگردانی مشترک حشمت زارعی و محمد مصباح‌زاده از اراک و «ننه هرمز» به نویسندگی حبیب‌الله ناصری و کارگردانی مشترک حبیب‌الله ناصری و باقر رمضان‌زاده از میناب به‌ترتیب در ساعت‌های 19 و 20 میزبانی خواهد کرد.

آخرین روزِ سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی در بخش رادیوتئاتر پذیرای دو نمایش رادیویی «زخم گشوده جهان» به نویسندگی مجید دین‌دار و کارگردانی زهرا اسماعیلی از شهرکرد و نمایش «ساندی» به نویسندگی منصوره عسگری و کارگردانی هانیه پیرامی از بیرجند خواهد بود.

آئین اختتامیه جشنواره فردا برگزار می‌شود

آئین اختتامیه و مراسم تقدیر از برگزیدگان و هنرمندان برتر سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی فردا سه‌شنبه ۲۱ دی ساعت ۹.۳۰ صبح در تالار دانشگاه فرهنگیان شهر کرمان با حضور هنرمندان، شرکت‌کنندگان و مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود. علیرضا افتخاری، هنرمند برجسته و شهیر آواز ایرانی در آیین اختتامیه به اجرای برنامه خواهد پرداخت.