به گزارش هنرآنلاین، این نمایش از جمله آثار برگزیده بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران است که از روز پنجشنبه ۲۳ دی تا ۱۴ بهمن در سالن کوچک سالن تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود. کارگردان «شب شک» امیرحسین بریمانی و تهیه‌کننده آن نوید محمدزاده است و نیما شکیبایی، محمدحسین خادمی و امیرحسین بریمانی در نمایش بازی می‌کنند.

دیگر عوامل «شب شک» عبارتند از مجری پروژه: روح‌الله زندی‌فرد، مشاور گروه: علی مهرانی، دستیار کارگردان: دلارام موسوی، پوستر: محمدحسین اثنی‌‌عشری، امور تولید: داوود ونداده، دستیار تولید: امیرحسین جلالیان، مسعود عزیزی و مشاور رسانه‌ای: بابک احمدی.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: «سه نفر در شرکت اصلی کار می کنند و ماجراهایی بین آن ها اتفاق می افتد. یکی از اعضای شرکت اصلی می خواهد استعفا دهد. رییس مخالف است ولی آبدارچی که کلیدها هم دست اوست نظری ندارد. بنابراینیکی از اعضای شرکت اصلی که می خواهد استعفا بدهد، باید نظر آبدارچی را جلب کند و ...»

«شب شک» تندیس بازیگر نقش اول و تندیس کارگردانی بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران را دریافت کرده است. علاقه‌مندان به خرید بلیت این نمایش می‌توانند هم‌اکنون به سایت تیوال مراجعه کنند.