به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «روغن کنجد»، از شب گذشته فصل جدید اجراهای خود را با بازی سعید چنگیزیان آغاز کرد. «روغن کنجد» که با نویسندگی ایمان صدیق و کارگردانی آرمان شهبازی اجراهای خود را از اولین روز دی با بازی مهدی صناعتی در نقش رضا آغاز کرده بود، از شب گذشته در میان استقبال خوب تماشاگران، با ایفای نقش چنگیزیان به اجراهای خود ادامه داد.

بازیگران این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای که هر شب ساعت 21 در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود، عبارتند از سعید چنگیزیان، صبا گرگین‌پور، دلسا کریم‌زاده، امیر شاه‌علی، ابوالفضل وزیری، سیدعماد حسینی، پرسا مقدس، دیبا دهقانی و مهدی صناعتی.

همچنین از عوامل این نمایش می‌توان به تهیه‌کننده: سعید چنگیزیان، مجری طرح :هاتف کلاته، برنامه‌ریز: آیدین صمیمی، دستیار کارگردان: مارال عبدالحسین پور، مدیرصحنه: علی عباسی، دستیاران صحنه: فربد خیری و مریم راد، طراح نور: رضا خضرایی، طراح صحنه: آرین کشیش‌زاده، طراح لباس: ستاره دلاویز، طراح گریم: وحدت سرچونی، مدیر تبلیغات: امیر قالیچی، مشاور رسانه‌: امیر پارسائیان‌مهر، طراح پوستر و بروشور: حمید شیرزاد، ساخت تیزر: رامین علیزاده، عکاس: شهریار اکبریه و مدیر اجرایی: میثم اسداللهی اشاره کرد.

در خلاصه نمایش به قلم ایمان صدیق آمده است: یک زوج فرهنگی با پدر پیر خود زندگی می کنند و با توجه به فشارهای صاحبخانه عجله‌ای برای تخلیه خانه ندارند. صاحبخانه در تلاش است ملک خود را به مستاجر جدید اجاره دهد و این پریشانی با رسیدن نقاش و کارگر او به اوج می‌رسد...

فروش روزهای جدید نمایش «روغن کنجد» که از امروز سه‌شنبه، در سایت تیوال آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت‌های این نمایش به این سایت مراجعه کنند.