به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط‌ عمومی گروه، محمد معتضدی و سمن قناد ۲ بازیگر نمایش «آخرین قطره از نیمه‌ پر لیوان» به نویسندگی و کارگردانی آرش واحدی و تهیه‌کنندگی هدیه محقق هستند که از هفته‌ آینده ۲۰ دی ‌ساعت ۲۰ در تماشاخانه‌ انتظامی خانه‌ هنرمندان ایران روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه نمایش از زبان نویسنده این طور آمده است: «هر زمان حرف از آینده‌ دور به زبان می‌آید تمام افکار به سوی پیشرفت هدایت می‌شود. ولی شاید در دنیای فتوریستی که تصور می‌کنیم معنی واژه‌های ساده‌ امروز با گذر زمان و اتفاقات پیش رو تغییر کند. با این پیش‌فرض شاید تراژدی‌های امروز، طنزهای ساکنین ٣٠٠ سال بعد باشند و شاید برعکس! هر چه هست زمین، وطن و روابط انسانی در آن زمان شکل دیگری به خود می‌گیرند.»

مدیریت تولید نمایش «آخرین قطره از نیمه‌ پر لیوان» به عهده‌ آوا فیاض است. پیش‌فروش بلیت این نمایش نیز از روز سه‌شنبه ۱۴ دی ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه و ساخت دکور: مرتضی روستا، طراح صدا و انتخاب موسیقی: آرش واحد، طراح گرافیک و طراح موشن: حامد هاشمی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مجتبی تهوری، مشاور کارگردان: سمیرامیس بابایی، منشی صحنه: الهه زاهدی، مدیر تبلیغات و روابط‌عمومی: آوا فیاض، عکاس: آیدا عظیمی، مدیر صحنه: نازنین عسگری.