به گزارش هنرآنلاین، این گروه در آخرین اثر خود به صورت آنلاین میزبان مخاطبان از سراسر کشور است. «سه‌گانه» پاریسی به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی روزهای ۱۳،۱۴،۱۶و ۱۷ دی‌ماه، ساعت ۲۰، همزمان با اجرای صحنه‌ای، برای اولین بار به صورت آنلاین و مجازی از سایت آپارات پخش می‌شود.

آقاخانی سرپرست و موسس گروه تئاتر پوشه در این باره عنوان کرد: نمی‌دانم این خدمت‌رسانی گروه پوشه به هموطنان تئاتردوست در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف چقدر موفق و مفید خواهد بود‌ اما معتقدم با این کار مرزهای جدیدی را در مجازی کردن تئاتر زنده گشوده‌ایم که برای من و گروهم دستاوردی کلان است و امیدوارم جریان‌ساز باشد، با توجه به اینکه در کشور هیچ سابقه‌ای برای این کار وجود ندارد و ما برای نخستین بار این تجربه را عملی می‌کنیم.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://www.aparat.com/event/5863 بلیت تماشای مجازی این نمایش را خریداری کنند. «سه‌گانه پاریسی» جدیدترین کار گروه تئاتر پوشه به تهیه‌کنندگی مهدی سهرابی و جواد راهزانی است که تا ۱۷ دی‌ماه در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. ایوب آقاخانی و وحید نفر بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل این اثر عبارتند از: مدیر تولید و مجری طرح: سجاد ‌قاطعی، دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و منشی صحنه: مهرنوش ‌بیگ‌زاده، طراح صحنه: سینا ‌ییلاق‌‌بیگی، طراح لباس: ماهرخ ‌سلیمانی‌پور، طراح نور: رضا ‌خضرایی، طراح گرافیک: سجاد ‌قاطعی، مدیر صحنه: محمدحسن ‌درباغی‌فرد، گروه تولید: امید شمس و عکاس: حسین گلستان.