به گزارش هنرآنلاین، نمایش «آخرین قطره از نیمه‌‌ پر لیوان» به نویسندگی و کارگردانی آرش واحدی و تهیه‌کنندگی هدیه محقق از هفته‌ آینده 20 دی ‌ساعت 20 در تماشاخانه‌ استاد انتظامی خانه‌ هنرمندان ایران روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه نمایش از زبان نویسنده آمده است: «هر زمان حرف از آینده‌ دور به زبان می‌آید تمام افکار به سوی پیشرفت هدایت می‌شود. ولی شاید در دنیای فتوریستی که تصور می‌کنیم معنی واژه‌های ساده‌ امروز با گذر زمان و اتفاقات پیش رو تغییر کند. با این پیش‌فرض شاید تراژدی‌های امروز، طنزهای ساکنین ٣٠٠ سال بعد باشند و شاید برعکس! هر چه هست زمین، وطن و روابط انسانی در آن زمان شکل دیگری به خود می‌گیرند.»

واحدی متولد ١٣٦٢ در تهران و دانش‌آموخته‌ رشته کارگردانی تئاتر از آموزشگاه استاد سمندریان و کارگردانی سینما از کانون سینماگران جوان است. از ١٣٨٤ فعالیت‌های هنری خود را در کارگردانی فیلم کوتاه، نقد و تحلیل فیلم آغاز کرد و  از ١٣٩١ به صورت جدی به کارگردانی تئاتر روی آورد. او در شانزدهمین جشنواره‌ تئاتر دانشگاهی با نمایش « باور کنید من گره گوار سامسا هستم» موفق به اخذ جایزه بهترین کارگردانی شد.

«شیوه به قداست رساندن یک اعتراف‌کننده نامعتبر» آخرین نمایش او در تماشاخانه پالیز سال 1396 روی صحنه رفت. واحدی همچنین به صورت حرفه‌ای فعالیت روزنامه‌نگاری به عنوان نویسنده، منتقد، مسئول صفحه، دبیر سرویس و هیئت تحریره در حوزه سینما و ادبیات در نشریه‌هایی چون «هفت صبح»، «دنیای تصویر»، «فانوس خیال»، «سینما»، «هنرمند»، «قانون»، «همشهری 24» و ... داشته است.

مدیریت تولید «آخرین قطره از نیمه‌‌ پر لیوان» به عهده‌ آوا فیاض است و پیش‌فروش نمایش از روز سه‌شنبه 14 دی ساغت 12 در سامانه تیوال آغاز خواهد شد. بازیگران و دیگر عوامل این نمایش به زودی معرفی می‌شوند.