به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، از پوستر  نمایش «روغن کنجد»، با طراحی حمید شیرزاد رونمایی شد. این نمایش با نویسندگی ایمان صدیق، کارگردانی آرمان شهبازی و تهیه‌کنندگی سعید چنگیزیان، از ساعت 21، روز چهارشنبه، نخستین روز زمستان 1400 در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.  

بازیگران این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای عبارتند از؛ مهدی صناعتی، سعید چنگیزیان، صبا گرگین‌پور، دلسا کریم زاده، امیر شاه‌علی، ابوالفضل وزیری، سید عمادحسینی، پرسا مقدس و دیبا دهقانی. همچنین از عوامل این نمایش می‌توان به؛ «مجری طرح: هاتف کلاته»، «برنامه‌ریز: آیدین صمیمی»، «دستیار کارگردان: مارال عبدالحسین پور»، «مدیرصحنه: علی عباسی»، «دستیاران صحنه: فربد خیری و مریم‌راد»، «طراح نور: رضا خضرایی»، «طراح صحنه: آرین کشیش‌زاده»، «طراح لباس: ستاره دلاویز»، «طراح گریم: وحدت سرچونی»، «مدیر تبلیغات: امیر قالیچی»، «مشاور رسانه‌ی: امیر پارسائیان‌مهر»، طراح پوستر و بروشور: حمید شیرزاد»، «ساخت تیزر: رامین علیزاده»، «عکاس: شهریار اکبریه» و «مدیر اجرایی :میثم اسداللهی» اشاره کرد.

خلاصه این نمایش که به قلم ایمان صدیق نوشته شده، بدین‌گونه است که یک زوج فرهنگی با پدر پیر خود زندگی می‌کنند و با توجه به فشارهای صاحبخانه عجله‌ای برای تخلیه خانه ندارند. صاحبخانه در تلاش است تا ملک خود را به مستاجر جدید اجاره دهد و این پریشانی با رسیدن نقاش و کارگر او به اوج می‌رسد...

پیش‌فروش نمایش «روغن کنجد» که از روز چهارشنبه، اول دیماه، ساعت ۲۱:۰۰ به روی صحنه می‌رود، در سایت تیوال آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت تخفیف‌دار این نمایش در ایام پیش فروش به این سایت مراجعه کنند.