به گزارش هنرآنلاین به نقل از مشاور رسانه اثر، «اشباح» با ترجمه مهدی فروغ به کارگردانی پرستش پورمیرزا از روز یکشنبه 14 شهریور تا جمعه 19 شهریور 1400 ساعت 20 در سالن شماره یک خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

پورمیرزا، کارگردان جوان تئاتر و هنرجوی رشته هنرهای نمایشی هنرستان دخترانه سوره است و پیش از این در حوزه تئاتر و تصویر بازیگر و دستیار کارگردان بوده است. از مهمترین فعالیت‌های او می‌توان به بازی در نمایش‌های «کلاغ» سمانه زندی‌نژاد و «قهوه قجری» ملیکا رضی و فیلم سینمایی «ملی و راه‌های نرفته‌اش» تهمینه میلانی اشاره کرد.

وی در اولین تجربه کارگردانی سراغ یکی از آثار مشهور ادبیات نمایشی جهان رفته و در این اجرا، محمد مرادی، پرستش پورمیرزا، حمزه مداح، زینب خطیبی و مهران یاری، او را در مقام بازیگر همراهی می کنند.

دیگر عوامل اثر، عبارتند از مشاور کارگردان: محمد شاکر، عکاسان: مرجان غیاثی، فرتاش قوام شیرازی، ملینا خسروی، سارا کاووسی، آتنا علیپور و فرزاد جمشیددانایی، عکاس پشت صحنه: ستایش پورمیرزا، فیلمبردار: اسماعیل آقاجانی، ساخت تیزر: داوود فروغی، طراح پوستر و بروشور: ایلین حیدری و مینا حسینی، مسئول اتاق فرمان: سارا مهدوی و ملیکا فروغی، ادیتور تبلیغاتی: گلنوش زینلی و مشاور رسانه: فرزاد جمشیددانایی.

هم اکنون، بلیط فروشی در سایت فروش بلیط تیوال آغاز شده و مخاطبان، می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی: https://www.tiwall.com/p/ashbah3 اقدام به خرید بلیط نمایند.