به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «خوک هندی» نوشته سباستین تی‌یری با ترجمه ساناز فلاح‌فرد، طراحی و کارگردانی رامین دولت‌آبادی و تهیه‌کنندگی امین صدر از چهارشنبه ۲۳ تیر ساعت ۱۸:۳۰ در سالن یک خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود. نگار عزیزی، محمد براتعلی، فائزه ثنایی، لاله حشمت‌پسند و امیرحسین نعیمی در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به مدیر تولید: کامبیز نیک‌آمیز، برنامه‌ریز و منشی صحنه: نگار عزیزی، ‎مدیر صحنه: فاطمه بهشتی، طراح صحنه و ساخت دکور :رامین دولت آبادی، دستیار صحنه: نسیم کاظمی، طراح نور: سبحان عبدی، طراح لباس: آیه سادات زارع نژاد، طراح و مجری گریم: مهرسا رضوی، ساخت و انتخاب موسیقی: حامد صالح پور، ساخت تیزر: عسل محمدی، روابط عمومی و مشاور رسانه: سید محمد صادق سیادت، طراح پوستر و بروشور: سامی طباطبایی، عکاس: محدثه لوایی و مسئول امورفنی: محسن یزدانی اشاره کرد.

در خلاصه داستان «خوک هندی» آمده است: النا کرافت برای برداشت از حساب خودش به بانک فرانسوی مراجعه می‌کند و در همان ابتدا متوجه تغییراتی در بانک می‌شود و کارمند بانک از دادن پول به او امتناع می‌کند و با بحثی که بین او و دو کارمند بانک صورت می‌گیرد، کرافت متوجه می‌شود که بانک فرانسوی او توسط هندی‌ها خریداری شده و روی پول او قوانین هندی اعمال شده است .

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند به سایت تیوال یا گیشه خانه نمایش مهرگان در خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن‌بست اول، پلاک ۵ مراجعه کنند.