به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، اجراهای بخش صحنه‌ای و تجربه‌های اجرا در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی از امروز جمعه ۱۱ تیر آغاز می شود. 

این اجراها که تا شنبه ۱۹تیر ادامه خواهد داشت، در تالار مولوی (سالن اصلی‌ و سالن‌ کوچک)، تماشاخانه‌ایرانشهر (سالن‌استاد‌سمندریان)، خانه‌ هنرمندان‌ ایران (سالن‌استاد‌انتظامی)، عمارت نوفل‌لوشاتو و عمارت روبرو و همچنین محوطه های عمومی میزبان علاقه مندان به هنرهای نمایشی است.

IMG-20210702-WA0004

IMG-20210702-WA0005

برنامه روز اول اجرای دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی اعلام شد

برنامه روز اول اجرای دو بخش صحنه‌ای و تجربه‌های اجرای بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی اعلام شد.

در اولین روز از اجرای بخش صحنه‌ای بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی امروز (جمعه ۱۱ تیر) نمایش‌های «ریچارد سوم» به کارگردانی مهدی بختیاری در سالن اصلی تالار مولوی در سانس‌های ۱۶:۰۰ و ۱۹:۰۰، «شب شک» به کارگردانی امیرحسین بریمانی در سالن کوچک تالار مولوی از ساعت ۱۷:۳۰ و«پایین سمت» به کارگردانی هادی محرابی در سانس‌های ۱۶:۰۰ و ۱۷:۳۰ در عمارت نوفل لوشاتو اجرا می‌شوند.

در این روز از جشنواره همچنین نمایش «همانند» به کارگردانی فرزانه جعفرنیا از ساعت ۲۱:۰۰ در پلتفرم عمارت رو به رو در بخش تجربه های اجرا میزبان علاقه مندان به هنرهای نمایشی است. 

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به دبیری سید مجتبی جدی و به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در بخش‌های صحنه، مناطق، تجربه‌های اجرا، پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، ترجمه (جایزه دکتر محمدرضا خاکی)، بین‌الملل، اساتید، جشنواره جشنواره‌ها، رادیو تئاتر، ماکت صحنه، عکس، پوستر، کارگاه‌ها و درس گفتارها ۱۱ تا ۱۹ تیر ماه در حال برگزاری است. علاقه مندان به تماشای آثار این رویداد جهت رزرو و تهیه بلیت می توانند به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com  مراجعه کنند.